Back to Top

Szkolenia dedykowane Branża Produkcyjna

Akademia Rozwoju Zawodowego Pomerania sp. z o.o. realizuje również dedykowane szkolenia dla branży produkcyjnej z województwa zachodniopomorskiego. W zależności od Państwa potrzeb, jesteśmy w stanie zrealizować program szkoleniowy, zapewnić niezbędne materiały szkoleniowe oraz wykwalifikowaną kadrę trenerską.

Tematykę zajęć, czas trwania, bądź niezbędne certyfikaty nabycia umiejętności dostosowujemy w zależności od potrzeb klienta.

Proponujemy następujące szkolenia:

  • Asertywne zarządzanie
  • Motywowanie pracowników
  • Zarządzanie zespołem produkcyjnym
  • Prowadzenie prezentacji i wystąpień publicznych
  • Trudne i konfliktowe sytuacje w pracy
  • Techniki komunikacyjne w zarządzaniu zespołem

Oraz szkolenia specjalistyczne, związane z podwyższaniem bądź nabywaniem umiejętności przez pracowników.

 

W związku z możliwością pozyskania środków i dofinansowania takich usług jak: szkolenia, studia podyplomowe, e-learning, kursy zawodowe, egzaminy, usługi doradcze, mentoring oraz coaching, w ramach działania 6.1. RPO WZ 2014-2020 pn. Usługi rozwojowe dla przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw dostępne w ramach Bazy Usług Rozwojowych” ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Państwa firma może starać się o dofinansowanie aż do 80%.

Poprzez zdobycie przez Akademię Rozwoju Zawodowego Pomerania sp. z o.o. certyfikacji SUS 2.0, jako firma szkoleniowa możemy świadczyć dla Państwa usługi z możliwością dofinansowania.