Zakres szkolenia

Kurs masażu to niepowtarzalna okazja dla wzbogacenia swoich kompetencji i umiejętności masażysty

Rodzaj uprawnień zdobytych po ukończeniu szkolenia

Program

W swojej ofercie posiadamy kursy:

Masaż relaksacyjny jest jedną z form masażu, której głównym celem jest poprawa stanu psychosomatycznego osoby masowanej poprzez odprężenie ciała i umysłu oraz zniwelowanie skutków stresu i zmęczenia w organizmie. Jest to zabieg naturalny polegający na mechanicznej stymulacji tkanek organizmu za pomocą rąk terapeuty.

Masaż lomi lomi oznacza w języku hawajskim m.in. ugniatanie, naciskanie oraz pracę nad wnętrzem i tym, co na zewnątrz. … Masaż lomi lomi pozwala na odczucie błogości, relaksu i zadowolenia duszy oraz ciała. Zapewnia odprężenie i zaspokaja potrzebę kontaktu fizycznego. Wykonuje się go dłońmi lub przedramionami.

Akupresura stóp, zwana inaczej refleksologią, refleksoterapią to licząca tysiące lat i wywodząca się ze starożytnych Chin i Egiptu sztuka masażu. Według chińskiej medycyny ludowej stopy są mapą całego organizmu, jego mikrokosmosem – mieszczą się na nich tzw. strefy refleksyjne, które odpowiadają poszczególnym częściom ciała.

Masaż gorącymi kamieniami daje głęboki relaks i uwalnia od stresu nagromadzonego w ciele. Ma on na celu wywołanie harmonii i wyciszenia – synergii ciała, umysłu i ducha.  Gorące kamienie poprawiając ukrwienie skóry, dobrze wpływają na jej kondycję. Ponadto zwiększają zdolność mięśni do pracy i regenerują je po długim wysiłku. Masaż gorącymi kamieniami dobrze wpływa również na układ krwionośny i limfatyczny oraz ułatwia pracę serca.

Masaż twarzy i głowy Masaż twarzy działa leczniczo i pielęgnująco. Jest doskonałą formą relaksu, działa dobroczynnie na receptory czuciowe skóry. Masaż głowy  relaksuje, poprawia ogólny stan skóry głowy, gwarantuje piękne i lśniące włosy. Dzięki masażowi głowy usuwamy martwą, łuszczącą się skórę, wzmacniamy mieszki włosowe. Pobudzająckrążenie zapewniamy im tlen oraz niezbędne składniki odżywcze do prawidłowego wzrostu.

Masaż antycellulitowy uznawany jest za jedną z najlepszych metod walki z uporczywym cellulitem. Skutecznie zmniejsza widoczność tzw. pomarańczowej skórki i poprawia wygląd łydek, ud czy pośladków. Regularnie i systematycznie wykonywane masaże antycellulitowe, świetnie poprawiają ukrwienie skóry, sprawiają, że staje się jędrna i elastyczna. Do popularnych zabiegów tego typy należy m.in. masaż bańką chińską.

Szkolenia są jedno i dwudniowe

Zapisz się na szkolenie