Miło nam poinformować iż do naszej oferty wprowadziliśmy szkolenia z psychologii pozytywnej z uważnością .Wielu z nas zadaje sobie pytania: Dlaczego stres ma takie wielkie oczy? Jaka jest jego anatomia? Co ma mózg do serca? Jak ustabilizować umysł?
Na te i wiele innych pytań znajdą Państwo odpowiedzi podczas naszych szkoleń.
Zapraszamy na stronę – https://stopstres.edu.pl , gdzie znajdą Państwo wszystkie dostępne skolenia .

Szkolenia są kierowane do osób prywatnych jak i do firm z mozliwościa finansowania do 80%

Szkolenia prowadzi Dorota Kościukiewicz-Markowska pomysłodawczyni i redaktor naczelna magazynu „Szczęście – podaj dalej”.
Absolwentka Psychologii Pozytywnej na Uniwersytecie SWPS oraz Neurokognitywistyki na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Certyfikowany nauczyciel Heroic Imagination Project – programu „Rozumienie ludzkiej natury” prof. Zimbardo. Ukończyła liczne szkolenia (Pedreguer – Hiszpania) dotyczące natury umysłu i uważności prowadzone przez Alana Wallace”a – certyfikowane przez Instytut Mindfulness Nirakara z Madrytu. Założycielka Szkoły Szczęścia.
Nauczyciel uważności i psychologii pozytywnej, szkoleniowiec, mówca, felietonistka (m. inn. Magazyn Mayer), pisarka: „Nie chwycisz wiatru w garść”, „Bez wysiłku”, „Bajeczki nie tylko dla Majeczki. Mądre bajki z dobrą puentą”, „Pałac kolorów”.

Serdecznie zapraszamy!